odsetek osób zadłużonych
Większość osób chyba jednak nie ma ani nie miało kredytu, ewentualnie jakieś tak zwane chwilówki na kilka tygodni które nie są wcale takie złe http://www.pozyczkowy.net/?p=26 (nie trzeba dzięki temu brać dłuższego kredytu) Jednak większość osób nawet chwilówek nie bierze, choć mogliby - mają zdolność kredytową.
@Graber
Coś mi się jeszcze przypomniało gdy przed chwilą drugi raz ten artykuł przeczytałem a w szczególności zdanie:

"Żydówkom brak jest delikatności, skromności i poczucia wstydu. Są bezpardonowo wścibskie i bezwstydne."

To osobiście widziałem, jak dwie zachowywały się na wycieczce, w autokarze. Czegoś takiego wcześniej ani później nie widziałem. Jestem skłonny zgodzić się z tą tezą Autora.
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA I ŻYDÓWKĘ? Cz. I (14 stycznia 2017 16:31:18)
Żydzi a "Goje"
Sam nie wiem. Nadmieniam, że Żydem na pewno nie jestem. Niestety, wiele z tych powyższych tez brzmi bardzo wiarygodnie. Osobiście kilka razy zetknąłem się z nimi i wspomnień z tych kontaktów dobrych nie mam (ale też nie są fatalne, tragiczne). Jednak i wśród "Gojów" nie zawsze jest OK. Słyszałem też w korporacji Johnson & Johnson Poland dominowali albo i dominują nadal i jak pracownicy lekarzy korumpowali: http://pamietnikwindykatora.pl/2015/04/19/korumpowanie-lekarzy-itp-przez-johnson-johnson-poland-sp-z-o-o-nieznajomosc-prawa-szkodzi/ chodzą słuchy że tylko pracujący tam "Goje" - zarzuty korupcyjne (jako wręczający łapówki) otrzymali (no i oczywiście lekarze i inni pracownicy służby zdrowia) a Żydzi nie choć niektórzy z nich na formalnie równorzędnych stanowiskach z "Gojami" pracowali... Nie wiem jednak na pewno czy to prawda, zresztą jak któremu udowodnisz oficjalnie, że jest Żydem. W spisku.
JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA I ŻYDÓWKĘ? Cz. I (11 stycznia 2017 21:44:34)