zarabianie i oszczędzanie
Osobiście wolę bez reszty zaangażować się we właściwą moją pracę i bezpiecznie oszczędzać: http://www.bankowy.net.pl/oszczedzanie/bezpieczne-oszczedzanie/
Ewolucja MLM (15 stycznia 2018 14:38:59)
ukryty majątek
Jeżeli majątek zostanie ukryty, to nie znajdzie go ani komornik ani rzekomo wyspecjalizowana w poszukiwaniu majątku firma windykacyjna http://finansowy.fc.pl/odnalezienie-majatku-dluznika/ choćby nie wiem ilu detektywów naraz szukało.
pozycjonowanie
To prawda natomiast widoczność w Google to podstawa a ta w dobie ostrej konkurencji możliwa jest niemal wyłącznie poprzez pozycjonowanie czyli pozyskiwanie linków i inne zabiegi wskazane na przykład tu: http://www.proseo.edu.pl nawet najlepsze treści trzeba najpierw wypchnąc w górę w wynikach wyszukiwania żeby zostały zauważone.
Praca doktorska na temat blogosfery (8 stycznia 2018 19:02:16)
internetowe rejestry dłużników
Inny aspekt internetu - Internetowe rejestry dłużników w tym te malutkie prywatne http://gieldawierzytelnosci.info.pl prawdopodobnie wykończa niedługo wszystkie te KRD, ERIF i Infomonitor a to przez publikowanie długów i dłużników w sposób dostępny dla każdego. Wystarczy elementarna wiedza posługiwania się wyszukiwarką.
Jak Polacy korzystają z Internetu (8 stycznia 2018 13:07:05)
Media obywatelskie
Na szczęście mamy też internet a w nim coraz więcej bezpłatnych serwisów z poradami prawnymi http://www.prawoty.pl (uniezależniających od korporacyjnych prawników) jak i naprawdę niezależnych obywatelskich blogów jak nieprzymierzając Pański. Społeczeństwo jest tego i dzięki temu coraz bardziej świadome.
najważniejsza jest kasa
A dodatkową wysoką kasę sędziowie mają zapewne łapówek przekazywanych przez prawników - pełnomocników. Co z tego że prawidłowy pozew bardzo łatwo napisać np. w sprawie o zapłatę http://windykacje.info.pl/2016/09/pozew-o-zaplate-samodzielnie-czy-zlecic-prawnikowi/ kiedy sędziemu nie wystarcza wysoka pensja i inne apanaże i jeżeli stronę przeciwną reprezentuje prawnik skorumpowany z sędzią, to przegrasz mimo że masz 100% racji i prawidłowo sporządzony pozew.

Na respektowanie prawa możesz liczyć gdy i druga strona występuje samodzielnie, bez prawnika.
nieskuteczność komorników
Komornicy są w większości spraw nieskuteczni http://komornicy-opinie.pl/mozliwosci-komornikow/ a to między innymi przez lenistwo. Dążą zatem wszelkimi sposobami do tego, żeby mieć jak najwięcej spraw i praktycznie ograniczać się do nieabsorbujących czasowo zajęć kont bankowych, wynagrodzeń i nadpłat podatku.
osądź sędziego
Mój wujek tworzy witrynę mającą na celu zrzeszanie pokrzywdzonych przez sędziów: http://www.sedzia.info.pl/ Tak będzie łatwiej ich dopaść.
naprawić system prawa (3 stycznia 2018 18:37:09)
zmiana kwalifikacji czymu sędziego
"Sąd Apelacyjny zakazał Tygodnikowi "wSieci" używania jego tytułu i zmusił go do zmiany na "Sieci", względnie "Sieci Prawdy"."

A my musimy zmuszać sądy do zmiany kwalifikacji czynów popełnianych przez ich kolegów - sędziów: http://www.funkcjonariusze.pl/sedzia-macal-i-kladl-sie-na-niej-wbrew-jej-woli-a-sad-to-naruszenie-nietykalnosci/
Sądy robią prawicy na złość (3 stycznia 2018 15:07:50)
banki
Banki są bezkarne ale też pozbawione etyki. Wmawiają na przykład, że kredyt konsolidacyjny jest tańszy niż kredyty nim skonsolidowane a jest to oczywiście nieprawda http://www.pozyczkowy.net/?p=29 ale gro ludzi bankom wierzy bez sprawdzania, wierzy jako instytucja nazywanym zaufania publicznego. Podobnie jak bandytom - sędziom.
1 2