Pewniaki a zakłady bukmacherskie

Wiele osób zaczęło obstawiać zakłady bukmacherskie, ponieważ przez dłuższy czas interesowało się topowymi ligami piłkarskimi. A przecież skoro mamy za sobą wiele obejrzanych meczów i również dość sporą dawkę wiedzy na temat danych zespołów to czemu nie zacząć ich obstawiać?

Wydaje się, że wszystko przemawia za tym, że zaczniemy od razu zarabiać na zakładach bukmacherskich. Jednak nasze pierwsze próby pokazują, że nie tak łatwo osiągnąć sukces. By pozytywnie obstawiać w topowych ligach warto spojrzeć na błędy, które najczęściej tutaj popełniamy.

ACH TE PEWNIAKI…

Pierwszym i tym samym najpopularniejszym błędem jest granie na pewniaków.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Bardzo często tworzymy zakłady AKO z kilku meczów topowych lig na faworytów spotkania. A na same kursy warto uważać typując topowe ligi, ponieważ tutaj bukmacher naprawdę bardzo rzadko się myli. Oczywiście pomyłki się zdarzają, ale jest ich naprawdę niewiele.

Dlatego też warto uważać na zbyt wysokie kursy, bo być może bukmacher posiada więcej drogocennych informacji na temat danego meczu. W tak popularnych ligach bardzo zgubne jest analizowanie meczów biorąc pod uwagę gwiazdy, które w nich grają.

Często uważamy, że skoro gra tam np. dwóch najlepszych zawodników w ataku to z pewnością dany zespół musi wygrać. Niestety nic bardziej mylnego. Piłka nożna to przede wszystkim sport drużynowy, dlatego też nie powinniśmy przekładać umiejętności jednego zawodnika nad całą drużynę.

Tym bardziej jeśli dany zawodnik dopiero zaczyna sezon w nowym zespole. Topowe ligi mają to do siebie, że grają u nich mocni i bardzo znani zawodnicy. Nie możemy posługiwać się tylko i wyłącznie nazwą kluby czy nazwiskiem piłkarza, szczególnie na początku sezonu.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

To również potwierdza kolejną ważną radę nie tylko podczas typowania meczów topowych lig, by obstawiać głównie to na czym się znamy.

Korzystajmy także w możliwości Internetu i wyszukujmy najnowszych wiadomości na temat danego spotkania. Jeśli chodzi o te najpopularniejsze ligi to nie ma problemu znalezienie najświeższych informacji. W dobie mediów społecznościowych wszystko mamy podane na tacy.

Przypisy:

Dodaj komentarz

*