STS-obstawianie 3.5 / 5.0 Sprawdź na stronie bukmachera Bet Now

STS

Opinie o STS

  • super aplikacja mobilna
  • bonus powitalny za wpłatę
  • oglądanie meczy na żywo
  • program polecający
* Posiada licencję MF. Hazard może uzależniać - graj i obstawiaj rozważnie. Zakłady bukmacherskie są dla osób powyżej 18 roku życia.

Legalny bukmacher STS to najbardziej rozpoznawalna marka wśród bukmacherów w Polsce i zarazem największy bukmacher w Kraju. Na stronie tegoż bukmachera  zobaczysz wszystko to, co potrzeba grającemu – dużą propozycję zakładów do obstawiania online oraz dobre kursy (nie tak dobre jak na fortuna.pl czy totolotek.pl) ale mimo to dobre.

Kod bonusowy STS’u

Na początek na stronie możesz otrzymać bonus 100% na start.  Dodatkowo ów bukmacher umożliwia poza tym oglądanie meczów po przez player video, dzięki temu narzędziu idzie śledzić spoooooro  prestiżowych wydarzeń sportowych.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Opisywany bukmacher jest identyfikowany z dużą ofertą zakładów, takich sobie kursów, stale gości w rankingu bukmacherów w TOP 5.

Nie ważne czy chcesz obstawiać koszykówkę, hokej NHL, bądź rugby – jeżeli masz zmysł do obstawiania online bez wątpliwości spodoba Ci się strona i aplikacja do zakładów STS. Bukmacher też nie zapomina o gratisach stałych graczy oferując kod bonusowy co jakiś czas.

Dla nowiutkich typerów oczekuje atrakcyjna premia na start w formie podwojenia pierwszej wpłaty. Chociażby dla tej super promocji na start trzeba założyć konto na ich stronie www.

Sukces, bez wątpienia, kroczy parami, właśnie dlatego warto zapraszać swoich przyjaciół do rozgrywki, a STS wynagrodzi to zaangażowanie. Zaraź kumpla bakcylem obstawiania i zgarniaj gotówkę na zakłady z Twojego polecenia.

Symbolem firmowym tego buka jest aplikacja mobilna – to jeden z najbardziej istotnych parametrów przy doborze obecnie bukmachera wirtualnego!

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Opinia o STS

Tak więc jeśli nie posiadasz  jeszcze konta do obstawiania w STS to warto je mieć choćby ze względu na możliwość oglądania meczów na żywo czy aplikacji mobilnej gdzie szybko obstawisz wynik na żywo. Co do kursów … są słabe ale … od czego są inni bukmacherzy legalnie działający w Polsce jak Fortuna czy Totolotek.