Typowanie meczów tenisa na żywo

Tenis ziemny to sport o długiej i ciekawej tradycji. Zasady tego sportu są niezwykle proste, dzięki czemu wystarczy nam nawet jedna obejrzana imprezy, by wiedzieć na czym to wszystko polega. To są również już pewne podstawy do typowania tenisa u bukmacherów internetowych.

Mimo tak dużej popularności tego sportu jak typerzy możemy narzekać na słabą ofertę zakładów na żywo, która nie zawiera zbyt wielu imprez które rozgrywają się przez cały rok na Świecie.

Co obstawiać podczas meczów tenisa?

Oczywiście zwycięzcę całych zawodów czyli danego turnieju tenisowego. Zakłady H2H – tutaj mamy dwóch zawodników, a my musimy wybrać tego, który ukończy imprezę na wyższym stopniu.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Coraz częściej mamy do dyspozycji także zakłady – kto awansuje do finału lub zajmie miejsce w TOP3. Tu przy nazwisku sportowcami mamy zaznaczyć czy znajdzie się on w pierwszej trójce czy też nie.

Na co zwrócić uwagę typując mecze?

By typować mecze tenisa z zyskiem musimy posiadać bardzo dobrą wiedzę na temat zawodników. Ważne jest oczywiście to co dzieje się z nimi aktualnie, ale należy również prześledzić ich karierę od samego początku. To co osiągnęli – być może będąc już u schyłku kariery nie będą mieli tak dużego parcia na zwycięstwo co po prostu na dobry występ w imprezie.

Mimo wszystko chcąc typować mecze tenisowe musimy wiedzieć głównie o tym co dzieje się z zawodnikami aktualnie. Tutaj bardzo pomóc nam mogą media społecznościowe. Dziś niemal każdy posiada tam konto. Zawodnicy bardzo chętnie i często wstawiają nowe zdjęcia, które obrazują ich przygotowania i aktualne nastawienie do zawodów.

Sport ten to głównie siła i technika. Owszem, ale podczas zawodów ważny jest jeszcze jeden czynnikiem – odporność na stres.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Niektórzy profesjonaliści podczas większych imprez zupełnie nie radzą sobie z presją i mimo tego, że pierwsze miejsce jest w ich zasięgu to często zajmują dalsze miejsca. Im większa ranga zawodów, tym większa chęć osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Tych informacji nie zbyt wiele.

Śledząc na bieżąco poczynania sztangistów nie powinniśmy mieć większych problemów podczas typowania tej dyscypliny sportowej.

Przypisy:

Dodaj komentarz

*