Typowanie wyników meczy czyli zarabianie online

Typowanie wyników meczów piłkarskich może być wybornym sposobem na zarabianie online, wypada jednak posiadać wiedzę co typować i jakim sposobem grać. Jest wiele technik na to jakim sposobem zwyciężyć na zakładach bukmacherskich.

Rzecz jasna nie ma technik, które zapewniają 100%-owe szanse na wygrane, ponieważ wówczas ktokolwiek kto przeczytałby nasz tekst mógłby wygrywać na typowaniu wyników meczów. Istnieją jakkolwiek pewne zasady, w jaki sposób i co typować, tak aby nasze szanse były większe.

Pierwsze porady dla typujących mecze piłkarskie mówią że u bukmacherów internetowych są większe profity – ale po wejściu w życie ustawy hazardowej to już nie prawda 😉 No może poza stroną www.totolotek.pl – gdzie w każdy piątek można grać bez podatku!

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Zakłady bukmacherskie w Polsce

W stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów bukmacherskich, na jakie natrafiamy w miastach, z własnej wygranej zainkasowane będzie nam 12%. Oznacza to, iż pomimo 100 złotowej wygranej, odjęte zostanie 12 zł, o jakie zmniejszy się nasza wygrana.

W przypadku zakładów bukmacherskich powiązanych z piłką nożną a także hokejem, zdołamy obstawiać jedno zdarzenie na 2 blankietach i z tego powodu wyjść na +.

Co typować na zakładach?

Możemy wybrać wygraną gospodarza, inaczej 1, remis, oznacza to „X” i tryumf przyjezdnych, czyli „2”.

Przy zastosowaniu tej metody wzmacniamy możliwość własnej wygranej.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Progresja czyli typowanie i zarabianie w jednym!

Wybornym sposobem na bukmachera – jak zwyciężyć na zakładach bukmacherskich jest progresja.

Na czym polega progresja, czym ona szczegółowo jest? Polega ona na tym, iż preferujemy jedną drużynę, jaką regularnie obstawiamy.

Co typować progresją i jak?

Obstawiamy remis, mnożąc naszą stawkę razy dwa. Co to stricte znaczy? Obstawiamy mecz wyselekcjonowanej przez nas ekipy, obstawiając na zwycięstwo i remis. Najczęściej kursy tych zakładów, to 2 złote i więcej na wygraną, a 3 zł lub więcej na X. Pewien kupon obstawiamy na wygraną, 2 kupony na X (remis).

Zarabianie online czyli pewniak?

Jeżeli z dowolnych przyczyn jesteśmy pewni, iż wybrana przez nas drużyna zwycięży, bo jest faworytem pojedynku, możemy postawić większą sumę pieniędzy, określając dokładnie ile padnie bramek.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Na przykład jeśli śledzimy, że wyselekcjonowanej ekipie nie udało się to od bardzo dawna, że na własnym boisku nie padła ani jedna bramka ze strony gospodarzy, możemy stawiać na tak zwanego pewniaka.

Porady dla typujących mecze online porównać da się do rad dla ludzi, którzy grają na GPW.

Najważniejszą kwestią, ażeby począć przygodę z zakładami i co więcej nie zrazić się do nich na starcie, jest kontrola i zaznajomienie się z tym, co proponowane jest przez bukmacherów online lub w punktach STS czy Fortuna.

Nasza rada na start jest prosta – rozpoczynamy od mniejszych kwot – żeby zaznajomić się z systemem i rozgrywką, a w czasie jak wypracujemy już swoją technikę/sposób na zarabianie online u bukmachera możemy nasze wkłady pieniężne zwiększać.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Przypisy:

Dodaj komentarz

*