Wirtualne zakłady piłkarskie

Jeśli lubisz typować mecze on-line, a dawniej kochałeś obstawiać w kasynie online, lubisz ekspresową zabawę z szansą zarobku dużych pieniędzy to wirtualne zakłady piłkarskie czyli wirtualne sporty są dla Ciebie.

Pewnie po wejściu w życie ustawy hazardowej dumałeś czy jest alternatywa dla gry w kasynie legalnie w Polsce … Otóż jest!

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy wbudowali do swych propozycji tak zwane wirtualne sporty …

Czym są? Pod spodem dowiesz się wszystkiego, gdzie obstawiać wirtualne zakłady, co warto typować  itp.

Gdzie obstawiać wirtualne zakłady piłkarskie?

Pewien czas temu przedstawiony typ rozgrywki pojawił się w ofercie legalnych bukmacherów jak fortuna.pl. lvbet.pl czy totolotek.pl

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Jednak to bukmacher Fortuna online jako pierwszy z bukmacherów legalnie działających w Kraju, wkomponowała do oferty innowacyjny produkt – Wirtualne Sporty a z tym wirtualne zakłady piłkarskie.

Jest to wariant zakładów bukmacherskich polegających na odgadywaniu wyników generowanych komputerowo zdarzeń, dotyczących takich dziedzin jak: mecze piłkarskie, tenis, wyścigi konne, wyścigi psów, wyścigi samochodowe a także wyścigi motocyklowe.

Włączenie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju bieżącego roku, spotkało się z wysokim zainteresowaniem Użytkowników. Od teraz Wirtualne Sporty są osiągalne online, w każdej chwili można w nie zagrać na stronce www.fortuna.pl

Szybka gra = szybka kasa

Fundamentalne motto towarzyszące Wirtualnym Sportom toż „szybka Gra, szybka Kasa”. Najlepszą korzyścią produktu jest to, iż aby zagrać w Wirtualne Sporty, grający nie jest zmuszony dysponować ogromną erudycją na temat sportu.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

To zabawa dla wszystkich osób pełnoletnich, kto liczy u bukmachera na wielkie emocje oraz ekspresową wygraną – nawet do 200 000 zł.

Jest to komputerowa symulacja rozgrywek sportowych/piłkarskich w jakich dany zespół bądź zawodnicy, jacy uczestniczą posiadają unikalne cechy oraz osobiste statystyki a także historię wcześniejszych rozgrywek.

Wirtualne zakłady online został pomyślnie odebrany przez Klientów w stacjonarnych punktach sprzedaży. Wirtualne Sporty z pewnością będą cieszyć się wielką renomą też w Internecie, szczególnie, że będą dostępne w dowolnym momencie dla każdego Klienta.

Jak przebiegaja wirtualne sporty?

Tok rozgrywki pokazany jest na stronie bukmachera np. Fortuna.pl. Przekaz z każdego zdarzenia odbywa się na osobnym kanale, co zapewnia Konsumentowi dobór interesującego go sportu.

Gracz zdoła obstawić, jaki zespół zwycięży, który tenisista okaże się lepszy, czy jaki kierowca wyścigowy będzie na podium. Chwilę dalej ogląda grę/mecz, a w wypadku celnie zaryzykowanego typu – natychmiastowo otrzymuje wygraną.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Na stronie klienci otrzymują 6 dziedzin sportowych do wyboru, przez co każdy wypatrzy swój ulubiony sport do typowania. Wystarczy zaledwie parę minut dostęp do Netu, ażeby wziąć udział w wirtualnej grze i dać sobie okazję na łatwą wygraną, niezależnie od pory dnia.

Obstawianie sportów wirtualnych

Wirtualne sporty wzorują się na realnym sporcie, rozgrywka przeobrażana jest w animację. Wyniki w przypadku sportów wirtualnych oparte są na statystykach zespołów/zawodników oraz liczbach wyselekcjonowanych przez generator liczb losowych.

Duża liczebność wydarzeń, dynamika, skondensowany okres zamknięcia wydarzenia jak tudzież rozliczenia typu to podstawowe atuty sportów wirtualnych na zakładach bukmacherskich. Dlatego ogromne ekscytacje gwarantowane!

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Przypisy:

Dodaj komentarz

*